(048) 704−44−22 Все телефоны
УМОВИ ПОВЕРНЕНЯ КВИТКІВ НА МІЖНАРОДНИХ ТА МІЖОБЛАСНИХ РЕЙСАХ

автобус в польщу, автобус в варшаву, автобус одеса варшава, автобус одеса москва, автобус одеса познань, квиток до львова, автобус одеса харків, автобус одеса маріуполь, автобус одеса запоріжжя, автобуси до киева, поіздка до києва, із одеси до києва, квиток до києва, автобус одеса краматорськ, автостанція привокзальна, автостанція привокзальна в одессі, автостанція на старосінній площі, міжнародні рейси до москви,міжнародні рейси до польща, автобус одеса бухарест

ІНФОРМАЦІЯ

ЩОДО УМОВ ПОВЕРНЕНЯ КВИТКІВ НА МІЖНАРОДНИХ ТА МІЖОБЛАСНИХ РЕЙСАХ

 

  • У разі повернення в касу автостанції квитка на автобус міжобласного та міжнародного сполучення у строк понад одну добу до його відправлення, передбаченого розкладом руху, пасажирові повертається сплачена сума, крім плати за продаж квитків, що становить в даному випадку – 15 % вартості квитка. Таким чином, при настанні даних умов пасажирові повертається 85 % вартості квитка.
  • У разі повернення в касу автостанції квитка на автобус міжобласного та міжнародного сполучення у строк менш як за одну добу та не пізніше 2 годин до відправлення автобусу, передбаченого розкладом руху, пасажирові повертається сплачена сума, крім плати за продаж квитків та збору за попередній продаж квитків, що становить в даному випадку – 20 % вартості квитка. Таким чином, при настанні даних умов пасажирові повертається 80 % вартості квитка.
  •  У разі повернення в касу автостанції квитка на автобус міжобласного та міжнародного сполучення пізніше ніж за дві години, але ні пізніше ніж за 10 хвилин до відправлення автобуса, передбаченого розкладом руху, пасажирові повертається сплачена сума, крім плати за продаж квитків, збору за попередній продаж квитків та 20 % вартості проїзду, що становить в даному випадку – 40 % вартості квитка. Таким чином, при настанні таких умов пасажирові повертається 60 % вартості квитка.
  • У разі повернення в касу автостанції квитка пізніше ніж за 10 хвилин до відправлення автобуса особі повертається сплачена сума, крім плати за продаж квитків, збору за попередній продаж квитків та 30 % вартості проїзду, що становить в даному випадку – 50 % вартості квитка. Таким чином, при настанні вищевказаних умов пасажирові повертається 50 % вартості квитка.

 

* Пасажир, що придбав квиток на міжнародний рейс має право одноразово безкоштовно переоформити квиток  до відправлення автобусу, за умови, що є вільні місця на дату переоформлення. В день відправлення рейсу переоформлення не здійснюється.

* Квитки на автобуси приміського сполучення не переоформлюються.

* Після відправлення рейсу, а також у разі запізнення пасажира на автобус міжобласного та міжнародного сполучення квитки не підлягають поверненню.

 

вернуться на главную